Aktuality2017-07-18T12:16:44+02:00

ADEM zdárně vytvořila E-learning pro MěÚ Moravský Krumlov

30. 05. 2019|

ADEM byla dodavatelem e-learningového systému (Moodle) včetně obsahu pro 4 vzdělávací kurzy, přičemž zadavatel byl Městský úřad Moravský Krumlov. Jednalo se o sto stran výukového materilu, desítky infografických videí a stovky kontrolních otázek a otázek do interaktivního testu z témat: Projektové řízení, Komunikace s občanem, Veřejné a správní právo a Environmentální management. Děkujeme moc za kladné ohlasy a těšíme se na další spolupráci! 🙂

ADEM vytváří koncepce Smart city pro města

30. 05. 2019|

Adem je stále aktivnějším odborným konzultantem a zpracovatelem koncepcí Smart city (koncept inteligentních měst). V současné době tvoříme strategický dokument pro tři města: Žďár nad Sázavou, Uherský Brod a Vsetín. Se všemi městy je skvělá spolupráce a už nyní se rýsují smart řešení - projekty, která přinesou městu úspory a obyvatelům radost 🙂

Otevíráme “e-commerce and digital marketing summer school” 2019!

30. 05. 2019|

Zveme všechny na srpnové intenzivní školení, nebo-li příměstský tábor pro dospělé:-) Workshopy jsou v angličtině a za třicet hodin se naučíte vytvořit jednoduchý eshop, jak ho promovat, co je to Google Analytics a mnoho dalšího. Neváheje a přihlašte se zde. Těšíme se na Vás.

ADEM akredituje vzdělávací programy pro úředníky – Smart city

25. 05. 2019|

ADEM nezahálí ani co se týká vzdělávání úředníků. V současné době jsme podali Žádost o akreditaci tří přezenčních programů z oblasti Smart city pro vzdělávání úředníků. Nyní tuto žádot posuzuje Ministerstvo Vnitra. Pro ADEM je to první krok, neboť chceme vytvořit komplexní vzdělávací systém v oblasti Smart city, který bude akreditován. Držte nám palce:-)

Rozšíření vzdělávacího programu v oblasti Smart City

27. 05. 2018|

Díky vaší inspiraci a námětům jsme rozšířili vzdělávací program Smart City. Tentokrát jsme přidali modul č.11 - Smart řešení pro IT bezpečnost. Mimo jiné se dozvíte o optimálním využití dat s ohledem na kybernetickou bezpečnost a GDPR.

Letní škola “E-commerce” v aj

13. 04. 2018|

ADEM ve spolupráci s VŠ FVES rozjíždí letní školu v angličtině. Jedná se o 40-ti hodinový cyklus workshopů "E-commerce". Zároveň k tomu získejte MBA!

Komplexní program vzdělávání ve Smart City

13. 04. 2018|

Kromě tvorby odobrně-poradenských studií ve Smart City, ADEM vytvořila unikátní komplexní program s 10-ti moduly - různá témata zahrnující chytrá řešení v chytrých městěch.

Základy PPC v Google Adwords

10. 04. 2018|

ADEM pro Vás připravil 8-mi hodinový workshop, díky němuž se prakticky seznámíte - vyzkoušíte - nastavení PPC kampaně v Google Adwords. Vaší průvodkyní bude Verča (Google trenér).

ADEM vydala nové číslo DEW

13. 01. 2018|

ADEM vydala nové číslo Digital Economy World. Zdarma si ho můžete stáhnout a dozvědět se zajímavosti z digitálního světa.

Podzimní školení UX za námi

03. 11. 2017|

V polovině a na konci října proběhla další dvě školení z ročního cyklu školení zdarma, tentokrát na téma UX jak motivovat zákazníky ke koupi.

Nové termíny: FB, LinkedIn a SEO

17. 09. 2017|

Máme pro vás nové termíny žádaných školení. Baví vás sociální sítě? Budování vašeho brandu nebo optimalizace obsahu? Tak neváhejte a přihlašte se na naše workshopy, kde se vše prakticky dozvíte.