RAYNET, s.r.o
www.raynet.cz
Česká (nebo spíše moravská :)) společnost, která s opravdovým nadšením poskytuje a vyvíjí CRM systém. O progresivitě firmy Raynet svědčí roční tempo růstu přes 70%.
NetDirect, s.r.o
www.netdirect.cz
Je dodavatelem e-commerce aplikací, především eshopů, s významným tržním podílem na českém a slovenském trhu. Od vzniku v roce 2002 její obrat každoročně roste. Řešení staví na vlastních produktech FastCentrik, ShopCentrik a MediaCentrik.
O2 Czech Republic, a.s.
www.o2.cz
Společnost O2 už dávno není jen telekomunikačním operátorem, ale chce být také aktivním hráčem v oblasti digitální ekonomiky a ICT řešení jako „digital economy enabler“.
Seznam.cz, a.s.
www.seznam.cz
Seznam snad ani není třeba představovat. Česká společnost založená v roce 1996 Ivo Lukačovičem si drží silnou pozici na domácím trhu. Stále rozšiřuje portfolio svých produktů. V online marketingu hraje klíčovou roli reklamní systém Sklik.
FG Forrest, a.s.
www.fg.cz
Umí weby a e-shopy. Umí je vymyslet, navrhnout, nakreslit, naprogramovat, nakódovat, zpřístupnit pro mobily, otestovat, spustit, zajistit jim náležitý servis, vyhodnocovat jejich výsledky a následně vylepšovat. O úspěšnosti firmy svědčí to, že mezi klienty FG Forrest patří Komerční banka, ČEZ, T-Mobile či AC Sparta..
Kentico Software, s.r.o.
www.kentico.com
Kentico je jedním z globálních lídrů v oblasti CMS systémů a e-commerce platforem. Kromě řady ocenění (např. od společnosti Deloitte a Gartner) o tom svědčí více než 25.000 aktivních webů na platformě Kentico ve více než 100 zemích světa. Jde přitom o původem českou firmu.
Quanda International, s.r.o.
www.quanda.cz
Ambiciózní česká firma, který vyvíjí vlastní platformu pro emailing a další nástroje pro online marketing.
Trigama International s.r.o.
www.trigama.eu
Trigama International je kreativní IT firma s mezinárodní působností. IT, moderní design a současné trendy, to je naše. Každý den svádíme boj s digitálním drakem. Vyvíjíme webové a mobilní aplikace, pronajímáme naše odborníky, řešíme grafiku a webdesign. V neposlední řadě se věnujeme vzdělávání a e-learningu.