Sídlo firmy / fakturační adresa:

Akademie digitální ekonomiky, s.r.o.
Blažkova 186, Hájek u Uhříněvsi
Praha 10, 104 00
IČO: 05610761,

číslo účtu: 2800457999/2010

Místo výuky:

Akademie digitální ekonomiky, s.r.o.
Ohradní 61, Praha 4, 140 00

Datová schránka: bmw7yju

Jak se k nám dostanete autem:

Parkování možné v přilehlých ulicích objektu popř. přímo před business centrem je možnost parkování pro návštěvy (2 místa). Z Magistrály 5. května sjeďte exitem směrem Michle, Nusle. Poté ulicí Vyskočilova směrem k ulici Michelská. Jeďte z kopce dolů k další světelné křižovatce – kde odbočte doprava (již jste v ulici Ohradní).

Z Jižní spojky sjedete směr Michle, Krč, Centrum a na světelné křižovatce se dejte vpravo a na další vlevo. Budete již v ulici Michelská, která je kolmá na ulici Ohradní.

Jak se k nám dostanete MHD:

Od metra Kačerov: Po výstupu z metra se dejte vpravo a sejděte do podchodu. Když vyjdete zase na povrch ulice, uvidíte autobusovou zastávku. K nám vás doveze autobus č. 139, 150, 196. Z autobusu vystupte ve stanici Ohradní (pozor je na znamení). Poté se vydejte směrem ke světelné křižovatce, kde uvidíte malý obchod s potravinami Žabka. Dojděte až k němu a pokračujte dále do ulice Ohradní a zhruba po 200 m dosáhnete cíle.

Jak se k nám dostanete MHD:

Od metra Budějovická: Je důležité vyjít z metra správným východem, jelikož má východy dva. Je lepší vyjít po eskalátorech. Potom se vydejte vlevo za roh a po cca 20 m opět vpravo na eskalátory – tím se dostanete na autobusovou zastávku (naproti Mc´Donaldu), kde můžete jet autobusem č. 124 a jeďte do zastávky Ohradní (pozor je na znamení). Poté se vydejte směrem ke světelné křižovatce, kde uvidíte malý obchod s potravinami Žabka. Dojděte až k němu a pokračujte dále do ulice Ohradní, až dojdete do cíle.

Kontaktní formulář:

Máte nějaké dotazy? Neváhejte a vyplňte kontaktní formulář a obratem se ozveme.

Kontaktní formulář

Kontakt na jednatele

Ing. Daniela Spiesová, Ph.D.
daniela.spiesova@adem.cz
+420 776 606 916

Kontakt na office managera

Mgr. Petra Vaňková
dew.petra.vankova@google.com
+420 792 364 033

Kontakt na redakci

Digital Economy World
redakce@adem.cz